Объявление больше не публикуется на сайте

Contabil la producere (salariu specialistului de la 12 500)

Кишинёв 21 Декабря 2023, 12:10 Просмотров: 839
Compania «METANCOR-COM» SRL - furnizor de frunte al producţiei din oţel inoxodabil şi metale neferoase, furtunuri şi pompe. În legătură cu mărirea volumului de lucru, invită spre colaborare, pentru muncă permanentă, angajați perseverenți, orientați spre rezultat.

Responsabilități:
- Recepționarea si introducerea in program comenzilor de la ingineri;
- Evidența documentelor contabile (devize, conturi, facturi fiscale);
- Efectuarea operaţiunilor de casă;
- Comportament amabil și prietenos față de clienți.

Cerințe:
- Dorinta de lucru, instruire si dezvoltare;
- Studii superioare de preferinţă tehnice, contabile (binevenit)
- Cunoasterea 1С 8;
- Utilizator sigur PC (MS Office);
- Cunoașterea limbii de stat și rusă este obligatorie;
- Atentie, responsabilitate.

Oferim:
- Angajare oficială, pachet social complet;
- Concediu anual plătit (28 zile);
- Salariu specialistului de la 12 500 lei;
- Program de lucru: luni-vineri 08.30-17.30;
- Lucru într-un oficiu nou și modern;
- Lucru într-o echipă tînără și activă;
- Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră.

- Adresa: str. Uzinelor, 169, sec. Ciocana, m. Chişinău.

TRIMITE ACUM CV-ul tau la e-mail: [email protected] sau SUNĂ ACUM 062-029-997
web: www.metancor.md

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Юриспруденция и бухучёт
  • Специализация
    Бухгалтеры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв