Объявление больше не публикуется на сайте

Frigotehnist / Рефрижераторщик

Кишинёв 17 Июня 2022, 09:14 Просмотров: 186
Ca urmare a reorganizării și introducerii unor noi metode de lucru, R&A Service angajează: Frigotehnist.

Noi oferim:
- Salariu: 10.000 – 15.000 lei;
- Pachet social complet;

Cerințe:
- Preferabil studii tehnice medii;
- Abilități de lucru cu instrumentele speciale;
- 2 ani de experiență de lucru în domeniul sistemelor de aer condiționat;
- Abilitatea de a diagnostica defecțiunile echipamentelor frigorifice;

Responsabilități:
- Întreținerea și repararea echipamentelor frigorifice Carrier și Thermo King din parcul auto;
- Repararea și întreținerea echipamentelor frigorifice în magazine;
- Deplasări pentru repararea și întreținerea agregatelor frigorifice;
- Realimentare cu refrigerant și ulei.

Pentru informații apelați:
068787733 Natalia

Компания «R&A Service» приглашает на постоянную работу Рефрижераторщик/ мастер по обслуживанию холодильного оборудованию.

Предлагаем:
- Заработную плату: 10.000 - 15.000 леев;
- Полный социальный пакет;

Требования:
- Желательно среднетехническое образование;
- Навыки работы со срецинструментом;
- Опыт работы с системами кондиционирования от 2 лет;
- Умение проводить диагностику неисправностей холодильного оборудования;

Обязанности:
- Планово-предупредительный ремонт и обслуживание холодильного оборудования Carrier и Thermo King в автопарке;
- Ремонт и обслуживание холодильного оборудования в магазинах;
- Выезды на ремонт и обслуживание холодильного оборудования;
- Заправка хладагентом и маслом.

Контактный номер 068787733 Наталия

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Сменный
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Строительство и ремонт
  • Специализация
    Инженеры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв
Загрузка...