Asistent marketolog

Кишинёв 9 Апреля 2024, 10:00 Просмотров: 556
Ai initiativa, iubesti lucru in echipa si iti place sa te autodepasesti? Daca da, ne-ar placea sa faci parte din echipa noastra sa aflam mai multe lucruri despre tine! Te asteptam alaturi de noi, unde vei primi sustinere in demersurile tale.

Cerinte:
- studii superioare in marketing, economoie;
- cunoasterea utilizarii Microsoft Office;
- cunoasterea limbii rusa, romana;
- e bine venit cunoasterea limbilor engleza si franceza;
- seriozitate, responsabilitate, atitudine pozitiva, loialitate, creativitate;
- orientat catre rezultat, atent la detalii.
Responsabilitati:
- analiza, selectarea si conlucrarea cu contragenții de marketing (tipografii, agenții de publicitate, prestatori de servicii);
- urmărirea politicii de prețuri și monitorizarea furnizorilor.

Oferim:
- pachet social;
- posibilitatea de a creste profesional;
- mediu de lucur plcaut lucru in echipa prietenoasa de specialisti.

Daca crezi ca te potrivesti trimite-ne cu incredere CV-ul la adresa: [email protected]

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Маркетинг, реклама, PR
  • Специализация
    Маркетологи
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв