Operator- Contabil

Кишинёв 9 Апреля 2024, 10:00 Просмотров: 1128
Compania "Alimer Comerț" este o rețea de complexe mici și mijlocii (marketuri "Family market" și restaurante "Family Pizza", "Salat") in Moldova. Ai initiativa si iti place sa te autodepasesti? Daca da, ne-ar placea sa faci parte din echipa noastra sa aflam mai multe lucruri despre tine!

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare sau medii de specialitate;
- Cunoaşterea şi abilitatea de operare în 1C versiunea 8.3;
- Responsabilitate, gândire analitică;
- Experienţa, de la 6 luni;
- Cunoasterea limbii de stat si rusa.

Responsabilități:
- Procesarea facturilor;
- Incasare;
- Verificarea facturilor;
- Prelucrarea producției;
- Eliberarea salariilor.

Ce oferim:
- Angajare oficială;
- Program de lucru; Luni - Vineri / ora; 9:00-18:00;
- Securitate, stabilitate și încredere în viitor;
- Formarea profesională din contul Companiei;
- Posibilități de dezvoltare profesională.

Daca crezi ca te potrivesti trimite-ne cu incredere CV-ul la adresa: [email protected]
cu indicarea postului solicitat Operator contabil.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Юриспруденция и бухучёт
  • Специализация
    Бухгалтеры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв