Объявление больше не публикуется на сайте

Manager-operator la telefon în oficiu

Кишинёв 26 Апреля 2024, 08:15 Просмотров: 987
Compania «METANCOR-COM» SRL - furnizor de frunte al producţiei din oţel inoxodabil şi metale neferoase, furtunuri şi pompe. În legătură cu mărirea volumului de lucru, invită spre colaborare, pentru muncă permanentă, angajați perseverenți, orientați spre rezultat.

Cerințe:
Atitudine pozitivă;
Cunoașterea și aplicarea practică a limbilor română și rusă;
Utilizare sigură a PC-ului și a programelor necesare (MS Office, 1C, Word, Excel);
Responsabilitate;
Rezistență la stres;
Bune abilități de comunicare;
Experiența va prezenta un avantaj (cei fără experiență vor fi instruiți în cadrul companiei).

Responsabilități:
Primirea apelurilor telefonice de la clienți;
Consultații, identificarea necesităților clienților;
Lucru cu mesager (Viber/Telegram);
Colectarea și prelucrarea informației primite de la client.

Oferim:
Angajare oficială;
Lucru într-un oficiu nou și modern;
Lucru într-o echipă tînără și activă;
Telefon corporativ;
Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră;
Grafic de lucru 08.30 - 17.30.
Adresa: str. Uzinelor, 169, sec. Ciocana, m. Chişinău.

TRIMITE ACUM CV-ul tau la e-mail: [email protected] sau SUNĂ ACUM 062-029-997.
web: www.metancor.md

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Менеджеры по работе с клиентами
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв