Key Account Sales Manager

Кишинёв 12 Апреля 2024, 17:58 Просмотров: 689
Oferim:
Lucru dinamic în teren
Program de lucru deplin
Remunerare direct proporțională cu rezultatele obținute
Pachet social şi pachet de compensare a utilizării automobilului
Card corporativ pentru combustibil
Număr corporativ de telefon
Oficiu modern în centrul Chișinăului
Traininguri de specialitate
Posibilități de dezvoltare și promovare în cadrul unei echipe tinere și dinamice

Cerinţe:
Studii superioare
Experienţă, cel puțin 1 an în domeniul vânzărilor
Cunoașterea limbilor: română (vorbire fluentă și articulată), rusă (fluent), engleză (avantaj)
Cunoștințe de operare la calculator: Word, Excel, Power Point – nivel avansat
Capacitate de a însuşi SOFT-ri noi
Abilități de negociere și vânzare
Capacitate de analiză şi sinteză
Persoană sociabilă, atitudine pozitivă şi pro-activă
Dinamism, diplomație și adaptabilitate
Permis de conducere categoria „B”
Autoturism personal (cerință obligatorie)

Responsabilităţi:
Majorarea vânzărilor companiei
Prezentarea, promovarea şi vânzarea serviciilor companiei
Extinderea continuă a portofoliului de clienți
Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți corporativi
Planificarea activității săptămânale/lunare
Negocierea, încheierea, monitorizarea contractelor
Evidența, verificarea, prelucrarea rapoartelor specializate

Expediază CV-ul la [email protected] cu menționarea postului

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Менеджеры по работе с клиентами
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв