Объявление больше не публикуется на сайте

ANUNȚ DE ANGAJARE - MENAJERĂ

Тохатин 11 Апреля 2023, 19:29 Просмотров: 91
Căutăm o persoană dedicată și responsabilă pentru a se alătura echipei noastre ca menajeră. Candidatul ideal va fi capabil să efectueze sarcini de curățenie și îngrijire a casei cu atenție la detalii, va fi organizat și va avea o atitudine pozitivă față de munca sa.
Responsabilități:
* Curățarea și întreținerea locuinței, inclusiv podele, mobilier, băi, bucătărie și alte zone conform programului stabilit
* Gestionarea și înlocuirea proviziilor de curățenie și consumabilelor
* Respectarea standardelor de igienă și de siguranță în timpul desfășurării activităților de curățenie
Cerințe:
* Experiență anterioară în domeniul curățeniei și menajului este de dorit, dar nu este obligatoriu.
* Abilitatea de a efectua sarcini de curățenie cu atenție la detalii și într-un mod eficient
* Capacitatea de a respecta programul de lucru și de a fi punctual
* Flexibilitatea și disponibilitatea de a lucra în weekend-uri și sărbători dacă este necesar
* Atitudine pozitivă și bune abilități de comunicare
Oferim un mediu de lucru plăcut, salariu competitiv și oportunități de dezvoltare personală și profesională.
Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să ne apelați la numărul +37360387792.
Vă mulțumim anticipat pentru interesul dumneavoastră!
  • Тохатин