Merchandiser (Ciocana)

Кишинёв 24 Апреля 2024, 15:54 Просмотров: 89
Vitafor SRL este o companie autohtonă de distribuție a produselor alimentare en-gross. De la momentul fondării, compania a stabilit relații temeinice și durabile cu furnizorii și clienții săi, a extins gama de produse oferite și a perfecționat serviciile.

Cerințe:

Studii: Superioare / medii de specialitate;
Responsabilitate, punctualitate, dorință de a lucra;
Experiența nu este obligatorie, dar, va constitui un avantaj;
Spirit de lucru în echipă.
Responsabilitățile postului:

Asigurarea si aprovizionarea permanenta a rafturilor cu produsele companie;
Verificarea termenelor de valabilitate a produselor;
Să urmărească stocul optim de marfă.
Compania oferă:

Salariu motivant;
Instruire gratuită;
Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială);
Graficul de lucru: Luni-Vineri 8.00-17.00, Sâmbătă 8.00-13.00, Duminica -zi liberă;
Achitarea integrală a cheltuielilor de transport;
Atmosferă placuta la locul de muncă și un colectiv prietenos;
Deciziile inovative sunt însoțite de premii suplimentare.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Продажи по телефону
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37360133288