Modelator Aluat

Кишинёв 3 Мая 2024, 11:20 Просмотров: 331
Cerințe

• Experienta in domeniu modelarii este un mare avantaj
• Capacitatea de a lucra în colectiv
• Abilitatea de a lucra rapid manual.
• Responsabil, disciplinat, fara vicii, rapiditate;

Responsabilități:

• Modelarea aluatului cu respectarea cerințelor tehnologice.
• Întinderea aluatului și tăierea conform normelor.

Oferim:

• Angajare oficială în câmpul muncii cu pachet social deplin;
• Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere
• Perspectivă de creștere profesională;
• Prânz gratuit;
• Salariul stabil.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul, la adresa de e-mail: [email protected]. Cu menţionarea postului vacant, sau vă prezentați la adresa Chișinău, Botanica șos. Muncești 121

Pentru mai multe informatii apelati la numarul de telefon: 060022551.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Сменный
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Рестораны, общественное питание
  • Специализация
    Повара, работники кухни
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37360 022551