Montator echipament de telecomunicatii

Кишинёв 3 Мая 2024, 08:16 Просмотров: 187
Cine suntem noi?

Compania Electro Service Grup SRL  este o companie înființată în anul 2014. Suntem o echipă de specialiști în proiectarea, montare și deservirea instalatiilor electrice și reţelelor de telecomunicaţii..

Pozitia este deschisa datorita cresterii si extinderii companiei.

Află mai multe despre noi:  https://electroservicegrup.md/

Responsabilități de bază:

Instalarea si deservirea echipamentelor de telefonie mobila.
Cerințe față de candidat:
Studii de specialitate (profil tehnic);
Experiența în domeniul telecomunicațiilor radio – minm 1 ani;
Lucru la înățime (alpinist);
Disponibilitate deplasari;
Permis de conducere categoria B;
Spirit de echipa si organizatoric
Vorbitor de limba Română, Rusă.

Compania oferă:
Orar de lucru stabil: 5 zile pe săptămână, de la 8:00 la 17:00;
Salariu de la 17.500 mdl
Posibilități de dezvoltare personală și profesională;
Telefon de serviciu;
Automobil de serviciu echipat cu tot inventarul necesar;
Uniforma de serviciu.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: [email protected] cu tema: " Montator echipament de telecomunicatii " sau să ne contacteze la nr. +373 78 122 989 (Manager Resurse Umane)

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Телекоммуникации и связь
  • Специализация
    Монтажники, техники
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37378 122989