Angajăm manager vânzări

Кишинёв 14 Марта 2024, 14:13 Просмотров: 58
OPTIM. MD angajează: Manager de Vânzări
Responsabilități de bază:
- Identificarea potențialilor clienți corporativi, oferirea celor mai bune soluții, în baza abordării individuale;
- Efectuarea apelurilor reci și calde;
- Studierea necesităților clienților;
- Menținerea relației cu clienții actuali: expediere oferte, monitorizare termene de achitare, evaluare feedback;
- Inregistrarea si gestionarea comenzilor.
- Administrarea și actualizarea bazei de date a clienților.

Cerințe:
- Cunoașterea limbilor româna și rusă;
- Competențe de comunicare atât scris, cât și oral;
- Competențe de negociere;
- Perseverență în atingerea obiectivelor;
- Nivel înalt de autoorganizare și responsabilitate, independență în lucru.

Beneficii:
- Salariu competitiv + bonus (în funcție de rezultate)
- Colectiv tânăr, într-o companie, ce se dezvoltă dinamic;
- Insușirea caracateristicelor echipamentului IT;
- Angajare oficială în câmpul muncii în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- concediu anual;
- Sediu amplasat confortabil în sectorul Botanica;

CV-ul expediați la adresa: [email protected]

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Менеджеры по работе с клиентами
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37322 550222
  • +37367 311811
  • +37369 227960