Объявление больше не публикуется на сайте

Casier (în schimburi) / Кассир (посменно)

Кишинёв 2 Мая 2024, 08:15 Просмотров: 187
Responsabilități principale:
Operațiuni cu aparatul de casă și POS-terminal;
Completarea carții de casă;
Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte interne.

Cerințele noastre pentru un candidat:
Dorința de a crește și de a se dezvolta;
Cunoașterea programei 1С 8 (va constitui un avantaj);
Experiență de muncă de la 1 an;
Responsabilitate, atenție, diligență.

Oferim:
Program de muncă: luni-vineri 08:30-17:30 ÎN SCHIMBURI- două peste două / sîmbătă 09:00-13:00 ÎN SCHIMBURI.
Angajare oficială conform CM RM;
Salariu motivant și la timp;
Lucru într-un oficiu nou și modern;
Integrare într-un colectiv tînăr și activ;
Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră.

Locul de lucru: Chișinău. str. Uzinelor, 169. Sediul central al companiei METANCOR-COM.
Expediați CV-ul dvs la adresa poștală: [email protected].
Rugăm să indicați în subiectul scrisorii denumirea postului vacant.
tel.: 062-029-997
web: www.metancor.md

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Сменный
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Продавцы, кассиры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв