Кишинёв 18 Марта 2024, 15:27 Просмотров: 55
Secretară

Compania Alimer Comerț caută o secretară dinamică și organizată pentru a se alătura echipei noastre.
Responsabilități:
• Recepționarea și redirecționarea apelurilor telefonice;
• Gestionarea corespondenței și programarea întâlnirilor;
• Sprijinirea echipei administrative;
• Abilități de utilizare a tehnicii de birou.
Cerințe:
• Experiență într-o poziție similară, minim 1 an;
• Studii superioare;
• Cunoașterea obligatorie a limbii de stat și limba rusă;
• Abilități excelente de comunicare și atenție sporită la detalii;
• Capacitatea de a planifica activitățile și de a prioritiza taskurile;
• Abilitatea de a gestiona multiple sarcini simultan.
Oferim:
• Salariu decent, achitat la timp;
• Angajare oficială și pachet social deplin;
• Transport asigurat;
• Program de muncă, de Luni până Vineri: 9.00-18.00;
• Posibilitate de dezvoltare și avansare profesională.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail: [email protected].

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Офисный персонал
  • Специализация
    Офис-менеджеры, секретари
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв