Electrician auto, lăcătuș auto, or. Străşeni

Кишинёв 17 Апреля 2024, 14:19 Просмотров: 28
Electrician auto, or. Străşeni
Responsabilităţi:
• Diagnosticarea și reparația sistemului electric auto / autocamioane;
• Efectuarea lucrărilor de reparație și întreținere tehnică a transportului auto, a instalațiilor electrice;
• Examinarea și efectuarea lucrărilor profilactice;
Cerințe:
• Experienţă de muncă minim 2 ani;
• Persoană Responsabilă şi Punctuală;
Oferim:
• Salariu motivant, bonusuri de performanţă;
• Pachet social, angajare oficială;
• Activitate într-o Companie Stabilă;
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: [email protected].
Ne contactaţi la nr. de tel: 069921177 (departamentul Logistică).
Telefon: 069921177
E-mail: [email protected]
Lăcătuș auto, or. Străşeni
• Efectuarea lucrărilor de întreţinere şi reparație a parcului auto al companiei;
• Executarea operativă și calitativă a lucrărilor;
Cerințe:
• Experienţă de muncă minim 2 an;
• Persoană foarte Responsabilă şi Punctuală;
Oferim:
• Angajare oficială, pachet social;
• Mese de prânz asigurate de companie;
Persoanele interesante sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa, [email protected] indicând funcția pentru care candidezi sau contactează-ne direct la numărul de telefon 069921177.
Locaţia companiei or. Străşeni.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Сменный
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Транспорт, логистика, складское хозяйство
  • Специализация
    Механики, автослесари
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37369 921177
  • +40726 354808