Operator la automatul de ambalare a produselor în pachete

Кишинёв 24 Апреля 2024, 16:03 Просмотров: 39
Vitafor este o companie autohtonă de distribuție a produselor alimentare en-gross. Compania activează pe piață din anul 2004.
În prezent Vitafor este și producător de un șir de branduri proprii, în conformitate cu cele mai înalte standarde europene.

Сerințe:

Capacitatea de a învăța rapid, atenție la detalii;
Responsabilitate, punctualitate, dorință de a lucra;
Experiența nu este obligatorie, dar, va constitui un avantaj.
Responsabilitățile postului:

-Ambalarea corespunzătoare a cerealelor;
-Încărcarea și descărcarea mărfurilor.

Compania oferă:
Salariu motivant;
Instruire gratuită;
Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială);
Program de lucru: luni-vineri (08.00-17.00), Sâmbata/Duminica - zile libere;
Atmosferă plăcuta la locul de muncă și un colectiv prietenos.
Rugăm să expediați CV cu foto la adresa de email: [email protected].

Candidații selectați vor fi contactați (pentru interviu).

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Прочее
  • Специализация
    Прочее
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37360133288