Manager de cont

Колоница 23 Мая 2024, 10:33 Просмотров: 92
Cautam un account manager care este pregatit sa devina un membru cheie al echipei noastre si sa aduca o contributie semnificativa la dezvoltarea relatiilor cu clientii nostri.

CUNOAȘTEREA LIMBII RUSE ESTE O NECESITATE!

Responsabilitățile majore includ:
- Furnizarea de servicii de înaltă calitate pentru clienți pe parcursul întregului ciclu de interacțiune
- Organizarea unei comunicări eficiente și prompte cu clienții
- Management activ și dezvoltare strategică a relațiilor cu clienții
- Elaborarea si implementarea strategiilor de mentinere si extindere a bazei de clienti
- Pregătirea raportării periodice

Ne așteptăm să posezi:
- Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a răspunde rapid solicitărilor clienților
- Competență de limba engleză încrezătoare la un nivel nu mai mic decât Intermediar
, Experienta in dezvoltarea si implementarea unor strategii eficiente de lucru cu clientii

La rândul nostru, suntem gata să oferim:
- Oportunități de dezvoltare profesională într-o echipă prietenoasă
- Sprijinirea inițiativelor dumneavoastră și schimbul deschis de experiență
- Program de lucru flexibil cu posibilitate de lucru la distanță
- Mediu de lucru plăcut și motivant
- Salarii competitive cu bonus pentru rezultate
- Plăți la timp și posibilitatea de a primi avansuri

Dacă sunteți interesat de această poziție de perspectivă, vă rugăm să ne trimiteți un e-mail pe Telegram @Mariaaam_hr. Așteptăm cu nerăbdare să discutăm detaliile cu tine și să te cunoaștem mai bine.

Характеристики

  • Форма занятости
    Удаленная работа
  • График работы
    На дому
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Прочее
  • Специализация
    Прочее
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Колоница