Manager de cont

Бессарабка 24 Мая 2024, 09:14 Просмотров: 39
Căutăm un Account manager care să se alăture echipei de specialiști.
Considerăm candidații fără experiență, dar gata să crească, să învețe și să atingă obiectivele.

Responsabilitati:
1. Optimizați asistența pentru clienți de la început până la sfârșit.
2. Oferiți o comunicare clară și răspundeți prompt la întrebările clienților.
3. Gestionați activ fluxul de clienți potențiali de calitate, dezvoltând strategic relațiile cu potențialii clienți.
4. Implementați strategii de retenție pentru a menține și extinde relațiile cu clienții cheie.
5. Raport.
6. Lucrați 8 ore într-unul dintre schimburile propuse * 3 schimburi din care să alegeți *

Căutăm candidat:
1. Nivelul de limba engleză nu este mai mic decât intermediar.
2. Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a răspunde rapid la întrebările clienților.
3. Abilitatea de a dezvolta și implementa strategii pentru păstrarea și dezvoltarea clienților.

Vă sugerăm:
1. Management bazat pe încredere și responsabilitate reciprocă.
2. O abordare de conducere care vizează schimbul deschis de inițiative și sprijin.
3. Abilitatea de a lucra de la distanță (acasă)
4. Atmosferă favorabilă și prietenoasă în echipă.
5. Compensarea competitivă a muncii. Bet+%
6. Plăți la timp.
7. Abilitatea de a lua avansuri.

Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă vom aștepta răspunsul.
Scrie-ne în telegrama @mariaaam_hr și îți vom spune mai multe despre aceasta
posturi vacante. Asteptam mesajul tau si suntem pregatiti sa ii raspundem cat mai mult
mai degrabă.

Характеристики

  • Форма занятости
    Удаленная работа
  • График работы
    На дому
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Прочее
  • Специализация
    Прочее
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Бессарабка