Объявление больше не публикуется на сайте

Căutăm Îngrijitor la Domiciliu pentru persoane vârstnice, în Bălți.

Бельцы 21 Августа 2024, 09:53 Просмотров: 526
Responsabilități:
• Îngrijirea persoanei vârstnice în cazul persoanei imobilizate, inclusiv ajutorul la îmbrăcare, baie și masa;
• Efectuarea sarcinilor ușoare de menaj, cum ar fi curățenia ordinara și prepararea mesei;
• Monitorizarea stării de bine a clientului și prezentarea rapoartelor către supervizor;
• Suport la efectuarea cumpărăturilor.
Cerințele
• Cunoașterea limbilor română, rusă;
• Capacitatea de a lucra part-time și cu program flexibil;
• Abilitatea de a lucra independent la domiciliu;
• Fără experiență anterioară necesară, dar dispus să fie instruit.

Condiți de muncă
• Achitarea lunară a salariului
• Program flexibil
• Serviciul se va presta la domiciliul persoanelor vârstnice, în mun. Bălți

Характеристики

  • Форма занятости
    Временная
  • График работы
    Гибкий график
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Персонал для дома
  • Специализация
    Сиделки
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Бельцы