Manager de vânzări într-un magazin de accesorii de sărbători

Бельцы 19 Октября 2024, 11:23 Просмотров: 31
Magazinul nostru, specializat în vânzarea de accesorii pentru petreceri, baloane cu heliu și decorațiuni pentru petreceri, caută un Manager de Vânzări energic și prietenos! Dacă iubești atmosfera de sărbători, știi să comunici bine și gasești ușor un limbaj comun cu clienții, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Ce oferim:
Salariu stabil 8.000 lei +% din vânzări;
Lucru într-o echipă creativă și pozitivă;
Oportunitate de dezvoltare;
Program convenabil și condiții confortabile de lucru.

Responsabilitățile dvs.:
Consultarea clienților și vânzarea accesoriilor de sărbători;
Crearea unei experiențe pozitive pentru fiecare client;
Menținerea imaginii magazinului și inventarierea mărfii;
Lucrul cu rețelele sociale ale magazinului și participarea la promovare acestuia.

Cerințele noastre:
Cunoaștere fluentă și competentă a limbilor rusă și română (scris și oral)
Abilitatea de a comunica frumos și cu încredere, atitudine pozitivă;
Cel puțin 1 an experiență în vânzări cu amănuntul (este necesară experiența în domeniul serviciilor aferente sărbătorilor);
Cunoștințe de calculator și experiență în rețelele sociale.

Vrei să te alături echipei noastre și să le oferi oamenilor bucurie? Trimiteți CV-ul la [email protected]

Vă așteptăm!

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Прочее
  • Специализация
    Прочее
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Бельцы
  • +37360378559