Anunțul nu se mai publică pe site

Инженер ПТО / менеджер проектов Inginer- devizier / menager proiecte

Chişinău 4 Martie 2022, 10:10 Vizualizări: 1075

Сфера деятельности компании– промышленное строительство

Должностные обязанности:
Расчет объемов согласно проектной документации
Составление смет на общестроительные работы
Составление актов выполненных работ

Требования:
Основы организации строительства
Знание сметного дела
Продвинутые навыки использование профильного софта.

Тип занятости – полная

Компания предоставляет мотивирующий заработок, возможность карьерного роста в команде профессионалов.
E-mail: [email protected]
Телефон: +373 69838884

Domeniu de activitate a companiei – construcții industriale

Obligații de serviciu:
Calculul volumelor lucrărilor de construcții
Elaborarea devizelor
Elaborarea proceselor verbale de execuția lucrărilor

Aptitudini necesare:
Cunoașterea organizării lucrărilor de construcții
Cunoașterea softului de profil

Program deplin de lucru

Compania oferă salariu motivant, oportunitatea de avansare în carieră într-o echipă de profesioniști.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Producție, industrie
  • Specializare
    Ingineri, tehnologi
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...