Asistentă medicală în stomatologie

Chişinău 30 Aprilie 2024, 09:04 Vizualizări: 531
Căutăm pentru colaborare pe termen lung asistentă medicală într-o clinică stomatologică.

Clinica este amplasată în centrul orașului Chișinău, pe strada 31 August, nr. 37/1, între străzile Tighina și Ismail.

Responsabilități:
Pregătirea cabinetului (suprafețe de lucru/instrumente/utilaje)
Asistarea medicului în timpul intervenției/ tratamentului
Completarea registrelor
Utilizarea și întreținerea aparaturii/ instrumentarului din dotare

Condiții de remunerare și regimul:
Grafic de lucru: full time (luni-vineri: 08:45-18:30)
Salariul:
pentru persoanele cu experiență: 15000 lei, brut + bonusuri 3000 lei, brut
pentru începători: 12000 lei, brut

detalii la nr 022 99 15 15

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Medicină și farmaceutică
  • Specializare
    Personal medical
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
  • +37322 991515
Loading...