Asistentă medicală în stomatologie

Кишинёв 30 Апреля 2024, 09:04 Просмотров: 535
Căutăm pentru colaborare pe termen lung asistentă medicală într-o clinică stomatologică.

Clinica este amplasată în centrul orașului Chișinău, pe strada 31 August, nr. 37/1, între străzile Tighina și Ismail.

Responsabilități:
Pregătirea cabinetului (suprafețe de lucru/instrumente/utilaje)
Asistarea medicului în timpul intervenției/ tratamentului
Completarea registrelor
Utilizarea și întreținerea aparaturii/ instrumentarului din dotare

Condiții de remunerare și regimul:
Grafic de lucru: full time (luni-vineri: 08:45-18:30)
Salariul:
pentru persoanele cu experiență: 15000 lei, brut + bonusuri 3000 lei, brut
pentru începători: 12000 lei, brut

detalii la nr 022 99 15 15

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Медицина, фармацевтика
  • Специализация
    Медицинский персонал
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37322 991515