Anunțul nu se mai publică pe site

Administrator Organizație Particulară de Pază

Bălţi 11 Ianuarie 2022, 09:00 Vizualizări: 698
Obiectivul principal al postului: Coordonarea eficientă a tuturor activităților organizației, în vederea atingerii obiectivelor stabilite la cele mai înalte standarde de calitate.

Atribuții:
- asigură coordonarea tuturor departamentelor din cadrul organizației;
- dispune întocmirea planurilor manageriale anuale și semestriale pe baza analizelor efectuate;
- identifică oportunitățile de investiție și obținere a profitului, în vederea satisfacerii gradului de rentabilitate și competitivitate pe piața ale organizației;
- încheie actele juridice în numele organizației, conform împuternicirii acordate de către Adunarea Generală a Asociațiilor;
- colaborează cu autoritățile locale, raionale și naționale în vederea îndeplinirii obiectivelor macroeconomice și a celor organizaționale, etc.

Cerințe față de candidat:
- studii: superioare;
- cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă (cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj);
- cunoașterea programelor Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), Internet, alte programe;
- abilități și aptitudini: punctualitate, disciplină, flexibilitate; abilități de comunicare și de coordona o echipă; capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan;

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Personal de birou
  • Specializare
    Ofice-manageri, secretari
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Bălţi
Loading...