Tehnolog in sectia panificatie sau cofetarie

Chişinău 10 Aprilie 2024, 09:00 Vizualizări: 592
Felul in care gandim se reflecta si in ceea ce priveste oamenii cu care alegem sa lucram. Avem o echipa exceptionala, capabila sa pastreze cele mai inalte standarte de calitate zi de zi. Pentru tine, asta inseamna oportunitate de a lucra alaturi de cei mai buni. La noi, jobul la care te pricepi devine cariera pe care ti-o doresti.

Candidatul ideal:

- Abilitati foarte bune de comunicare, spirit de organizare, coordonare echipa
- Studii superioare in domeniul respectiv
- Experienta in domeniul minim 2 ani
- Responsabil, respectuos

Responsabilitati:

- Organizarea si planificarea lucrului sectiei
- Monitorizarea si asigurarea respectarii tehnologiei
- Perfectarea retetelor, instructiunilor si regimurilor tehnologice
- Evidenta bunurilor materiale in sectie.
- Organizarea si indeplinirea comenzilor

Oferta noastra:

- Pachet salarial atractiv
- Program de lucru; 5/2, ora 9:00-18:00
- Echipa energica, prietenoasa

Daca teai regasit in cele enumerate mai sus, te invitam, trimitine CV-ul. Email: [email protected]

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Producție, industrie
  • Specializare
    Ingineri, tehnologi
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
Loading...