Tehnolog in sectia panificatie sau cofetarie

Кишинёв 10 Апреля 2024, 09:00 Просмотров: 590
Felul in care gandim se reflecta si in ceea ce priveste oamenii cu care alegem sa lucram. Avem o echipa exceptionala, capabila sa pastreze cele mai inalte standarte de calitate zi de zi. Pentru tine, asta inseamna oportunitate de a lucra alaturi de cei mai buni. La noi, jobul la care te pricepi devine cariera pe care ti-o doresti.

Candidatul ideal:

- Abilitati foarte bune de comunicare, spirit de organizare, coordonare echipa
- Studii superioare in domeniul respectiv
- Experienta in domeniul minim 2 ani
- Responsabil, respectuos

Responsabilitati:

- Organizarea si planificarea lucrului sectiei
- Monitorizarea si asigurarea respectarii tehnologiei
- Perfectarea retetelor, instructiunilor si regimurilor tehnologice
- Evidenta bunurilor materiale in sectie.
- Organizarea si indeplinirea comenzilor

Oferta noastra:

- Pachet salarial atractiv
- Program de lucru; 5/2, ora 9:00-18:00
- Echipa energica, prietenoasa

Daca teai regasit in cele enumerate mai sus, te invitam, trimitine CV-ul. Email: [email protected]

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Производство, промышленность
  • Специализация
    Инженеры, технологи
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв