Anunțul nu se mai publică pe site

Contabil/ Asistent contabil șef

Chişinău 31 Martie 2024, 18:00 Vizualizări: 1174
O companie care se ocupă de livrări de produse alimentare în Republica Moldova are nevoie de un Contabil/Asistent Contabil Sef cu normă întreagă.
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de email: [email protected] și veți fi contactat.

Cerințe pentru candidați:
Experiență de muncă contabil de la 3 ani.
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Cunoașterea standardelor naționale de contabilitate și a legilor fiscale;
Utilizator încrezător al MS Office, 1C.

Responsabilitati:
Operațiuni de prelucrare a documentației primare, flux documentar;
Operațiuni de înregistrare a activităților de import, efectuarea de inventariere, contabilizarea mijloacelor fixe, costuri pe articol;
Intocmirea rapoartelor pentru autoritatile de management si/sau de reglementare (SFS, Biroul National de Statistica etc. );
Alte funcții.

Conditii de lucru
Subordonarea Contabilului Sef, Director
Locul de muncă: în sectorul Ciocana;
Program de lucru: 5/2 -6/1;
Salariu: de la 12.000;

Prin trimiterea unui CV pentru acest post, sunteti de acord cu prelucrarea datelor dumneavoastra personale in timpul procesului de recrutare.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Jurisdicție și contabilitate
  • Specializare
    Contabili
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...