Объявление больше не публикуется на сайте

Contabil/ Asistent contabil șef

Кишинёв 31 Марта 2024, 18:00 Просмотров: 1170
O companie care se ocupă de livrări de produse alimentare în Republica Moldova are nevoie de un Contabil/Asistent Contabil Sef cu normă întreagă.
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de email: [email protected] și veți fi contactat.

Cerințe pentru candidați:
Experiență de muncă contabil de la 3 ani.
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Cunoașterea standardelor naționale de contabilitate și a legilor fiscale;
Utilizator încrezător al MS Office, 1C.

Responsabilitati:
Operațiuni de prelucrare a documentației primare, flux documentar;
Operațiuni de înregistrare a activităților de import, efectuarea de inventariere, contabilizarea mijloacelor fixe, costuri pe articol;
Intocmirea rapoartelor pentru autoritatile de management si/sau de reglementare (SFS, Biroul National de Statistica etc. );
Alte funcții.

Conditii de lucru
Subordonarea Contabilului Sef, Director
Locul de muncă: în sectorul Ciocana;
Program de lucru: 5/2 -6/1;
Salariu: de la 12.000;

Prin trimiterea unui CV pentru acest post, sunteti de acord cu prelucrarea datelor dumneavoastra personale in timpul procesului de recrutare.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Юриспруденция и бухучёт
  • Специализация
    Бухгалтеры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв