Este nevoie de manager de vânzări

Bălţi 27 Martie 2024, 14:45 Vizualizări: 106
Dublu Construct SRL este o companie specializată în vânzarea materialelor termoizolare, hidroizolare, finisaj interior si exterior elemente decorative pentru intyerior si exterior în republica Moldova.

Responsabilități:
- vizitarea zilnică a șantierelor de construcție și realizarea materialelor pentru obiectivele în construcție.
- dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu clienții existenți: companii de construcție și persoane private.
- elaborarea ofertelor speciale și generarea unor idei inovative pentru creșterea vânzărilor.
- asigurarea returnării la timp a creanțelor și verificarea procesului de livrare a mărfii.

Cerințe:
- cunoașterea limbilor română și rusă.
- experiență în domeniul vânzărilor materialelor pentru izolație.
- utilizator avansat PC (MS Office, Word, Excel).
- posedarea unei baze de clienți permanenți - constituie un avantaj.

Propunem:
- salariu atractiv, superior mediei pe piață (salariu fix și procent din vânzări). Se stabilește în baza convorbirii.
- Automobil de serviciu, telefon, PC.
- Echipă tânără și prietenoasă de profesioniști.

Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze la tel 0689054000

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Comerț și vânzări
  • Specializare
    Manageri serviciul clienți
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Bălţi
  • +37368 954000
Loading...