Este nevoie de manager de vânzări

Бельцы 27 Марта 2024, 14:45 Просмотров: 98
Dublu Construct SRL este o companie specializată în vânzarea materialelor termoizolare, hidroizolare, finisaj interior si exterior elemente decorative pentru intyerior si exterior în republica Moldova.

Responsabilități:
- vizitarea zilnică a șantierelor de construcție și realizarea materialelor pentru obiectivele în construcție.
- dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu clienții existenți: companii de construcție și persoane private.
- elaborarea ofertelor speciale și generarea unor idei inovative pentru creșterea vânzărilor.
- asigurarea returnării la timp a creanțelor și verificarea procesului de livrare a mărfii.

Cerințe:
- cunoașterea limbilor română și rusă.
- experiență în domeniul vânzărilor materialelor pentru izolație.
- utilizator avansat PC (MS Office, Word, Excel).
- posedarea unei baze de clienți permanenți - constituie un avantaj.

Propunem:
- salariu atractiv, superior mediei pe piață (salariu fix și procent din vânzări). Se stabilește în baza convorbirii.
- Automobil de serviciu, telefon, PC.
- Echipă tânără și prietenoasă de profesioniști.

Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze la tel 0689054000

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Менеджеры по работе с клиентами
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Бельцы
  • +37368 954000