Curs valutar

Banca Naţională a Moldovei 29.09.2022
EUR 1 18.7162 -0.0992
USD 1 19.5521 0.0097
RUB 1 0.3321 -0.0021
RON 1 3.7825 -0.0236
UAH 1 0.5294 0.0003
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
în agendă
05 Septembrie 11:56

Glodeni cautam casieri / vinzator pe sala

Cerințe:
- comunicabil, dorință de a învăța;
- responsabilitate, spirit de disciplină
- abilitatea de a comunica corect cu clienții;

Responsabilități:
- efectuarea operațiunilor de casă
- lucrul cu numerarul și cardurile de credit
- eliberarea bonurilor de marfă

Condiții:
- grafic

Glodeni
373-68259990
în agendă
31 August 10:27

Швеи Cusatorese

Фабрика c.Стурзовка Глодянский район приглашает на работу швей так и рабочих.
Официальное трудоустройство. Все условия.

Glodeni
373-78-801169
în agendă
10 August 14:23

Angajam

Angajam asamblori si instalatori PVC si Aluminiu. Conditii si salariu atractiv.

Glodeni
în agendă
05 August 20:08

Locuri Vacante Deschise!

Anunț

Locuri vacante deschise.
Lucru de acasă, lîngă cafeluța dragă.
Fără boss și deșteptător.
Cerințe:
angajați, începători și doritorii de a schimba viața etc
telefon, internet, dorință, Instagram, telegram, +14ani.
La fel navighezi pe internet, ➕ obții autodezvoltare, promovare, creștere ș

Glodeni
373-67307346
în agendă
18 Iulie 19:55

Munca pentru mamici acasa fara investitii

Lucru pentru mamici in concediu de maternitate
Invitam mămici pentru colaborare part-time.
Paralel oferim curs gratuit de informare și instruire.
Cerinte:
- cunoștințe de lucru cu fișiere word, pdf, excel - pentru a tine evidenta unei baze de date;
- cunoștințe de utilizare a computerului și in

Glodeni
Loading...