Curs valutar

Banca Naţională a Moldovei 29.09.2022
EUR 1 18.7162 -0.0992
USD 1 19.5521 0.0097
RUB 1 0.3321 -0.0021
RON 1 3.7825 -0.0236
UAH 1 0.5294 0.0003
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
în agendă
27 Septembrie 09:43

Asistentă medicală- Salariu ATRACTIV!

Post vacant – Asistentă medicală:
Responsabilităţi:
• oferirea asistenţei medicale pacienților în conformitate cu fişa de post
• respectarea standardelor companiei
Cerințe:
• Studii medicale
• Experienţă de succes în funcție de asistentă medicală în domeniul dializei, anesteziologiei/ terap

Cahul
373-60-818885
în agendă
27 Septembrie 09:35

Suntem în căutare de manageri!

Se lucrează doar prin Internet.Graficul de lucru flexibil, 3-4 ore pe zi. Instruire gratuita!
Lucrul constă în:
- Editarea ofertelor publicitare;
- Lucru cu e-mail-uri, doar persoanelor interesate;
- Lucru în rețele de socializare;
- Crearea paginilor de lucru;
- Instruim persoanele fără exp

Cahul
în agendă
27 Septembrie 09:34

Consultant pe internet

Sa deschis un nou magazin am nevoie de parteneri si coordonatori pentru a dezvolta acest magazin.
Salariu in crestere tine de vinzarile care se vor efectua;
Instruirea gratuita;
Graficul de lucru se stabileste cu cu fiecare individual;
Puteti lucra la distanta.
Detalii si inscrierea la convorb

Cahul
în agendă
27 Septembrie 09:31

Consultant

S-a deschis un nou magazin on-line, respectiv căutăm parteneri și coordonatori pentru a dezvolta acest proiect.
- Venitul este în creștere, % din vânzările companiei!
- Călătorii și conferințe pentru cei mai activi!
- Posibilitatea de a avansa, bonusuri și premii de valoare!

Oferim:
- Instrui

Cahul
în agendă
21 Septembrie 21:37

Удаленные работники

Компания приглашает желающих работать на дому.
График работы:
-Удаленный, от 3 часов в день
Работа идеально подойдёт для всех желающих независимо от возраста.
Заявки высылайте на эл/почту: [email protected]

Cahul
în agendă
21 Septembrie 21:36

Job de acasa

Propunem job de acasa de pe calculator sau telefon.
Cerințe:
- Abilități de lucru la computer
- Conexiune stabilă la internet
- Posibilitatea de a fi online cel puțin 3-4 ore în decurs de 24 ore
Doritorii pot scrie la adresa: [email protected]

Cahul
în agendă
13 Septembrie 08:56

Caut partener de afaceri

Caut parteneri în afacerea pe care o dezvolt cu o companie suedeză, legal, fără investiții financiare. Activitatea se desfășoară de la domiciliu, online.
Nu este nevoie de studii speciale, sunt suficiente responsabilitatea, dorința de a avea o viață decentă acasă, alături de familie și disponibilit

Cahul
în agendă
02 Septembrie 23:22

Consultant distribuitot

Dacă îți place să fii financiar independent
Dacă te enervează sunetul deșteptătorului
Dacă te-ai saturat de cicăleală bosului
Dacă îți dorești să fii alături de copii și să și cîștiga bani
Dacă ți-ar plăcea că biroul să fie unde te găsești la moment ,la mare sau la munte
Dacă vrei să calatorest

Cahul
373-78-400378, 373-67-393900
în agendă
20 August 16:40

Кладовщик

Требуется кладовщик на склад мороженного. Официальное трудоустройство. КАГУЛ

Cahul
373-76718782
150 Lei
în agendă
15 August 19:55

Репетитор 1-4 класс, подготовка к школе

Помогу разобраться с проблемами в обучении вашему ребенку. Качественно подготовлю к школе. Более 20 лет стаж работы. Ребёнок понимает+интересно заниматься=хороший результат. Индивидуальный подход.

Cahul
373-68637366
în agendă
15 Iulie 12:15

Casier și vânzător-consultant în rețeaua de magazine,, Avocado"-Cahul

Casier și vânzător-consultant în rețeaua de magazine ,,Avocado"-Cahul
Lider pe piața autohtonă, rețeaua de magazine „Împărăția Curățeniei și Avocado” își mărește echipa.
Cauți un loc de muncă într-o companie de succes în plină dezvoltare în care să ai posibilități reale de avansare? Îți place să

Cahul
373-69-002038
în agendă
11 Iulie 14:06

Traducător/manager de birou în or. Cahul

Sarcinile şi responsabilităţile postului:
- lucrul cu clienţii (preluarea şi predarea comenzilor, consultarea clienţilor telefonic şi faţă în faţă, preluarea şi prelucrarea comenzilor);
- lucrul cu traducătorii (plasarea comenzilor, controlul executării);
- lucrul cu documentele (xerocopiere,

Cahul
373-79-793111
în agendă
01 Iulie 09:32

Менеджер - секретарь

Европейская компания ищет менеджера
Что требуется от вас:
1. Высшее образование
2. Знание ПК (знание: офисных программ Word| Excel, фоторедакторов)
3. Желание работать и учиться новому
4. Общительность, пунктуальность, внимание
5. Требуется знание румынского и русского языков
6. Знание иност

Cahul
373-78-021112
Loading...