Curs valutar

Banca Naţională a Moldovei 18.08.2022
EUR 1 19.5602 0.0737
USD 1 19.2238 -0.0107
RUB 1 0.3176 0.0041
RON 1 4.0055 0.0135
UAH 1 0.5206 -0.0002
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
în agendă
06 August 15:10

Caut loc de muncă

Doresc să găsesc un loc de muncă în r-nul Ştefan Vodă, am absolvit anul acesta Colegiul de Ecologie şi fac studii la universitate fără frecvenţă. Experienţă de muncă nu am, dar sunt capabilă şi mă acomodez repede la locul de muncă oferit

Ştefan-Vodă
373-60342490
în agendă
18 Iulie 19:53

Consultant internet magazin

Cerințe:
- Caracter comunicabil;
- Responsabilitate;
- Abilități de lucru la computer
- Posibilitatea de a fi online cel puțin 3-4 ore pe zi,

Condiții:
- Lucru online de la domiciliu;
- Orar flexibil;
- Bonusuri pentru lucrul bine făcut

Pentru detalii scrieți la [email protected] sa

Ştefan-Vodă
în agendă
27 Iunie 11:05

Administrator, casier, vînzător-consultant or. Stefan - Voda

Lider pe piața autohtonă, rețeaua de magazine „Împărăția Curățeniei” își mărește echipa.

Cauți un loc de muncă într-o companie de succes în plină dezvoltare în care să ai posibilități reale de avansare? Îți place să comunici și să interacționezi cu oamenii? Atunci alătură-te echipei noastre.

C

Ştefan-Vodă
373-69-002038
în agendă
09 Iunie 16:25

Lucru în Polonia angajator direct

Vă invităm LA MUNCĂ ÎN POLONIA
multe oferte de muncă
salariu de la 1000 euro
bărbați - femei - cupluri
cu pașaport biometric
angajator direct
organizăm transport din Moldova pînă la Polonia prin România.
Organizăm cazare, alimentare la lucru, transport la muncă.
viber: +48796778872

Ştefan-Vodă
48-796-778872
în agendă
09 Iunie 16:01

Работа в Польше, прямой работодатель

Приглашаем на работу в Польше
Большой выбор вакансий, зарплаты от 1000 Евро.
Для мужчин женщин, семейных пар! Можно по биометрии.
Прямой Работодатель без посредников.
Предоставляем транспорт с Молдовы до Польши через Румынию.
Предоставляем Жилье, питание на производствах, встреча с вокзала,

Ştefan-Vodă
în agendă
03 Iunie 14:29

Компания iData-Date Inteligente нанимает операторов интервью!!!

Обязанности оператора интервью:
• Заполнение анкет по телефону или лично;
• соблюдение методологии отбора респондентов;
• Знание румынского и русского языков;
• Навыки индивидуальной и командной работы.
• Минимальный уровень образования – общее среднее образование.
Преимущества:
• Интересный

Ştefan-Vodă
Loading...