Curs valutar

Banca Naţională a Moldovei 29.09.2022
EUR 1 18.7162 -0.0992
USD 1 19.5521 0.0097
RUB 1 0.3321 -0.0021
RON 1 3.7825 -0.0236
UAH 1 0.5294 0.0003
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
în agendă
27 Septembrie 15:52

Vinzator Consultant orasul Cricova

Întreprinderea S. R. L.,, Cojocari-Grup", marca Vasconi, este o întreprindere care confecționează și comercializează articole din tricot pentru femei, bărbați și copii pentru toate anotimpurile. Experiența cultivată în timp a demonstrat că produsele fabricate întreprindere se bucură de un mare

Cricova
373-78-222290
în agendă
13 Septembrie 11:29

ФРИЛАНС

Набираю желающих работать!
Работая всего 2-3 часа в день Вы сможете получать от 300 лей в день, и весь доход получаете сразу на карту, ни с кем процентом не делитесь!
Пиши мне в инстаграм <<хочу работать>> если я тебя заинтересовала!
ПРОСЬБА! Не звонить, и не писать по номеру телефона

Cricova
373-60811717
în agendă
07 Septembrie 08:56

Cautam Casier/expert: Casier Cricova

Cerințe:
- comunicabil, dorință de a învăța, diligență;
- responsabilitate, spirit de disciplină
- abilitatea de a comunica corect cu clienții;

Responsabilități:
- efectuarea operațiunilor de casă
- lucrul cu numerarul și cardurile de credit
- eliberarea bonurilor de marfă

Condiții:
- g

Cricova
373-68259990
în agendă
31 August 09:55

Muncitor, chiar si fara experienta

Am nevoie de 1-2 muncitori in sectie de taierea pietrei naturale. Noi taiem si prelucram cotilet, adica confectionam plitca din cotilet. La dorinta oferim trai gratis. Se poate fi fara de experienta. Salariul pentru cei harnici este bun

Cricova
373-69186340
Loading...