Curs valutar

Banca Naţională a Moldovei 22.09.2019
EUR 1 19.5200 0.0000
USD 1 17.6396 0.0000
RUB 1 0.2751 0.0000
RON 1 4.1166 0.0000
UAH 1 0.7178 0.0000
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
în agendă
21 Septembrie 09:45

Управляющий интернет-магазина

Приглашаем соискателей на должность управляющего интернет-магазина удаленно. Навыки работы на ПК и выход в интeрнeт обязательны. Доход полноcтью зaвиcит от количecтвa зaтрaчeнного врeмeни и ycилий. Будем рады принять целеустремленного и добросовестного сотрудника из тех, кто хочeт имeть доcтойный за

Orhei
în agendă
20 Septembrie 13:37

Мужчина 35 лет, водитель-профессионал, румын. паспорт,

Мужчина 35 лет,из Оргеева. Свободен, скромный, румынский паспорт, водитель профессионал. Ищет работу частного водителя или водителя в командировки. Желательно на легковой машине. Или вторым водителем на международные рейсы. Права молдавские.

Orhei
373-79-343191
în agendă
20 Septembrie 13:01

Agent agricol/ asistent manager agricol

Societatea cu Răspundere Limitată ”Black Sea Seeds”, specializată în producerea semințelor organice, anunță poziția vacantă de: Specialist în producerea culturilor pe teren protejat (sere);
! Locul de muncă raionul Orhei, satul Seliște (transportul este asigurat de companie)
Responsabilitățile de

Orhei
în agendă

Asistent manager

Compania “Black Sea Seeds” anunță concurs pentru poziția de asistent manager.
“Black Sea Seeds” SRL este o companie specializată în producerea semințelor organice.

Responsabilitățile de bază:
- Asigurarea condi

Orhei
373-78-880052
în agendă
19 Septembrie 09:23

Вакантные места

АО «АSPA» объявляет вакантные места на должности:
 Инженер технолог в машиностроении;
 Инженер конструктор в машиностроении;
 Инженер программист;
 Оператор ЧПУ;
 Наладчик ЧПУ.
Предоставляется: достойная заработная плата, нормальные условия труда, соцпакет, иногородним – место в общ

Orhei
373-235-32894
în agendă
19 Septembrie 08:14

VINZATOR, CASIER, AGENT PAZA - r. Orhei

Cerințe:
- responsabilitate, disciplina, capacitatea de a lucra in echipa
- comunicabil, energic.

Oferim:
- posibilitate de a învață lucrul de vânzător sau casier
- pachet social deplin
- salariu si prima achitate la timp
- posibilitate de a lucra într-o companie tânăra, performanta si

Orhei
373-22-253752
în agendă
12 Septembrie 16:22

Colaboratori

Invităm colaboratori pentru activitate de consultare și management.

Însărcinări de lucru: plasarea anunțurilor, recepționarea și procesarea aplicațiilor și cererilor, consultarea clienților și a partenerilor.

Pentru aplicații sau pentru informații scrieți la adresa [email protected]

Orhei
în agendă
06 Septembrie 01:10

Сиделка

Ищу сиделку для женщины 60 лет, доброжелательную, чистую, с проживанием, цена договорная, в Оргееве.

Orhei
373-69-497293
în agendă
02 Septembrie 11:09

Companie angajează muncitori

Conducator auto (șofer) Categoria CE;
Excavatorist;
Mașinist la Autogreder;
Mașinist la încărcător;
Mașinist la tractor;

Compania oferă următoarele:

Angajare oficială;
Salariu motivant;
Bonusuri de performanță;
Condiții de muncă;
Asigurare medicală și socială.

Orhei
373-78-764334
în agendă
23 August 09:06

Reprezentant comercial, or. Orhei

OBLIGAȚIUNI DE BAZĂ:
- Căutarea obiectelor noi pe teritoriul atribuit biroului;
- Căutarea noilor clienți;
- Indeplinirea planului de vânzări;
- Creșterea bazei de clienți;
- Calcularea materialului necesar pentru acoperirea acoperișului.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAȚI:
- Abilități de co

Orhei
373-68-909915
în agendă
15 August 09:58

Консультант по входящим заявкам(на дому)

Требуется сотрудник на должность менеджера по работе с входящими заявками.
Заявки высылать на электронную почту [email protected]
Требования:
Наличие ПК и интернета
Исполнительность
Доброжелательность
Целеустремленность
  Обязанности:
Консультировать заинтересовавшихся клиентов.
обработ

Orhei
Loading...