Курс валют

Национальный Банк Молдовы 23.05.2022
EUR 1 20.2947 0.1267
USD 1 19.1667 0.0138
RUB 1 0.3156 0.0085
RON 1 4.1017 0.0254
UAH 1 0.6519 0.0004
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
в блокнот
23 Мая 09:18

Receptioner marfuri/operator introducere date CRICOVA

Cerințe:
- experiența într-un post similar (de dorit);
- cunoștințe bune de operare PC, cunoașterea programei (Universal Accounting - de dorit);
- conștiinciozitate, responsabilitate, disciplină;
- fluență în limbile rusă și română.

Responsabilități:
- receptionarea marfii;
- depozitarea m

Криково
373-68259990
в блокнот
19 Мая 13:56

Vinzator Consultant orasul Cricova

Întreprinderea S. R. L.,, Cojocari-Grup", marca Vasconi, este o întreprindere care confecționează și comercializează articole din tricot pentru femei, bărbați și copii pentru toate anotimpurile. Experiența cultivată în timp a demonstrat că produsele fabricate întreprindere se bucură de un mare

Криково
373-78-222290
в блокнот
16 Мая 10:03

Cautam Casier/expert: Casier Cricova

Cerințe:
- comunicabil, dorință de a învăța, diligență;
- responsabilitate, spirit de disciplină
- abilitatea de a comunica corect cu clienții;

- efectuarea operațiunilor de casă
- lucrul cu numerarul și cardurile de credit
- eliberarea bonurilor de marfă

Condiții:
- g

Криково
в блокнот
26 Марта 17:53

Receptionist(a) sala de forta or. Cricova

Sala de fitness din or. Cricova angajeaza receptionist(a)
Motive pentru a pretinde la acest post de munca
- Salariu motivant 5000+
- Colectiv tânar si priteneos
- Posibiliatatea de a frecventa gratis sala
- Grafic de lucru in ture
- Nu este nevoie de studii superioare

Cerinte
- Responsabil

Криково
373-67117524