Курс валют

Национальный Банк Молдовы 19.04.2021
EUR 1 21.4595 0.0789
USD 1 17.8985 0.0254
RUB 1 0.2360 0.0035
RON 1 4.3564 0.0148
UAH 1 0.6396 0.0004
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
в блокнот
19 Апреля 13:17

Reprezentanti online

Cautam noi reprezentanti si viitori menegeri online.
Conditii foarte avantajoase pentru toti.
Aveti posibilitate sa combinati cu serviciu de baza
Persoanele cointeresate, rog sa scrieti pe posta electronica: [email protected]

Орхей
в блокнот
19 Апреля 13:10

Работа в интернете на дому

Если вы целеустремленный человек, с большим желанием зарабатывать, тогда это предложение именно для вас.
Предоставляем:
Обучение
Персональный помощник.
Полное сопровождение на всех этапах работы. Подробности вы найдете на нашем сайте https://clck.ru/EFttE или по эл/почте: [email protected]

Орхей
в блокнот
16 Апреля 12:02

Технолог производства мебели / Tehnolog în producerea mobilierului

Мы будем рады принять в нашу команду Технолога.

Должностные обязанности:
- Составление дизайн проектов.
- Составление полной спецификации заказа (чертеж, деталировка, сборочные чертежи, список фурнитуры).
- Контроль выполнения проекта на всех этапах производства.

Требования:
- Опыт рабо

Орхей
373-79-771552
в блокнот
14 Апреля 09:17

Șef depozit Orhei / Начальник Склада

Cine suntem:
Compania Linia H2O cu o istorie de peste 23 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare și propria producere a mobilei pentru baie.

Oferim:
- Posibilitatea de a lucra într-un colectiv prietenos și focusat pe

Орхей
в блокнот
09 Апреля 18:35

Технолог - Помощник начальника производства корпусной мебели (Оргеев)

Мы будем рады принять в нашу команду Помощника начальника производства корпусной мебели.

- Организация ежедневной работы персонала, контроль соблюдения графиков выхода на работу;
- Контроль и обработка ежедневной производственной отчетности;
- Контроль за формиров

Орхей
в блокнот

Начальник склада Оргеев

Компания "Linia H2O" объявляет конкурс на вакантную должность: Начальника склада Оргеев, Лукашеука

- Организация и при необходимости участие в приёме, размещении, хранении и выдачи товарно-материальных ценностей.
- Организация проведения погрузочно-разгрузочных работ

Орхей
в блокнот
22 Марта 10:53

Lucru online legal

Căutăm participanți într-un proiect de promovare a magazinelor online, finantat de compania Oriflame! Tot lucrul se efectuează exclusiv online la orice timp care vă este convenabil. Instruirea este gratis, însă e obligatorie!
Sarcini:
- Publicarea materialelor publicitare
- Menținerea paginilo

Орхей
в блокнот
15 Февраля 15:52

Femily pizza angajeaza chelneri/chelnerite.

Chelneri de dorit cu experienta,
Daca nu nui o problema noi te invatam.
Cerinte fata de candidat:
-virsta de la 20 de ani in sus.
-cunoasterea fluenta a limbii româna si rusa.
-o mare dorinta de a lucra si deservi oaspetii localului la cel mai inalt nivel.
Noi oferim:
-angajare oficiala.
-sa

Орхей
373-76-059050
в блокнот
21 Января 16:38

Tonare geamuri/ PolișareAuto/PolișareFaruri

Suntem in căutare de persoane care au experiență în lucrul cu mașinile, în special Tonare geamuri la mașini, polișarea mașinilor, încleiere peliculă, izolare termică/fonică a mașinilor sau alt domeniu ce ține de "înfrumusețarea mașinilor"

Орхей
373-69-277385