Курс валют

Национальный Банк Молдовы 03.06.2020
EUR 1 19.5425 0.0730
USD 1 17.4980 -0.0366
RUB 1 0.2549 0.0031
RON 1 4.0349 0.0159
UAH 1 0.6531 -0.0011
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
в блокнот
30 Мая 16:02

Angajăm curieri la site-ul de livrari flori Secret Flowers

Angajam in fiecare oras din Moldova cite 1-2 curieri pentru site-ul de livrari flori Secret Flowers

Cerințe:
* Aspect îngrijit și plăcut
* Să poarte cămașă si pantofi
* Abilități în comunicare
* Serios, responsabil, descurcăreț
* O bună cunoaștere a orașului in care doreste

Орхей
в блокнот
21 Мая 15:10

Работа в интернет магазине

На неполный рабочий день в интернет магазине нужны ответственные сотрудники.
Работа информационно-рекламного характера.
В Ваши обязанности будет входить
- Поддержание и развитие клиентской базы интернет-магазина
- Помощь в регистрации новых покупателей
Условия, график работы:
Свободный графи

Орхей
в блокнот
19 Мая 07:57

Lucru online legal

Căutăm participanți într-un proiect de promovare a magazinelor online, finantat de compania Oriflame! Tot lucrul se efectuează exclusiv online la orice timp care vă este convenabil. Instruirea este gratis, însă e obligatorie!
Sarcini:
- Publicarea materialelor publicitare
- Menținerea paginilo

Орхей
500 $
в блокнот
17 Марта 10:04

Caut de lucru

Caut de lucru, în calitate de excavatorist, stagiu din 1984, lucrez pe orice excavator, ar fi dorit să fie cât mai mare.

Орхей
373-68502620