Курс валют

Национальный Банк Молдовы 23.04.2021
EUR 1 21.6813 0.0456
USD 1 17.9914 -0.0240
RUB 1 0.2361 0.0005
RON 1 4.4012 0.0093
UAH 1 0.6413 0.0013
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
в блокнот
22 Апреля 20:17

Удаленная работа

Требуются удаленные сотрудники в международную компанию-производителя, для оказания рекламных-интернет услуг. Доход легальный, график свободный, обучение предоставляется бесплатное. Условия работы совсем простые: главное - ваше желание два - три часа в день уделять работе и доступ в интернет. Если в

Бричаны
в блокнот
22 Апреля 10:44

Consultant

Cerințe:
- Abilități de comunicare
- Cunoașterea limbii române și ruse
- Responsabilitate
- Seriozitate
- Aptitudini de lucru la computer

Experiența în domeniul vânzărilor este un avantaj.
Candidații pot scrie la adresa: [email protected]

Бричаны
в блокнот
22 Апреля 10:42

Muncă de la domiciliu

Aveți posibilitatea de a lucra de acasă, cu grafic flexibil. Se oferă instruire continuă pentru perfecționarea aptitudinilor de lucru și mărirea calificării profesionale. Lucrul se desfășoară în regim online, iar oferta este potrivită pentru toți, inclusiv cei care doresc să combine lucrul cu studii

Бричаны
в блокнот
30 Марта 22:53

Требуется сотрудник для удалённой работы

1 Требуются сотрудники для удаленной работы в известную компанию. ✅Обязанности: информирования клиентов о товарах и услугах, реклама бренда компании по готовым материалам + ведение переписки.
✅Условия, график работы:
Работать на дому.

Бричаны
в блокнот
30 Марта 22:45

Manager de echipă

Manager de echipa
Avem nevoie de un manager de echipă pentru un proiect online

Cerințe:
- responsabilitate
- calități de lider

Responsabilități:
- căutarea si instruirea membrilor pentru echipă
- Promovarea brand-ului companie

Бричаны
в блокнот
22 Марта 17:38

Caut dadaca pentru 2 copii

Caut o femee serioasa,rabdatoare,linistita,de dorit fara vicii.Pentru doi copilasi,un baietel de 2 ani jumate si o fetita de aproape 5 anisori.Cu traiul la mine este nevoie de stat 24/24,fetita merge la gradinita va fi nevoie sa o duceti si sa o aduceti de la gradinita.De dorit sa fie din r.Briceni

Бричаны
373-68053384