Курс валют

Национальный Банк Молдовы 28.05.2022
EUR 1 20.4444 0.0000
USD 1 19.0722 0.0000
RUB 1 0.3069 0.0000
RON 1 4.1366 0.0000
UAH 1 0.6460 0.0000
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
в блокнот
05 Мая 11:56

Менеджер онлайн чата в дейтинговое агентство

Менеджер онлайн чата в дейтинговое агентство Irens
400$ – 1000$

Полная занятость.
Дистанционная работа.

Описание вакансии
Мы, международная дейтинговая компания IRENS — одни из лидеров среди дейтинга, в связи с постоянным активным расширением ищем сотрудников на удаленную работу.

75% н

Унгень
380-995-683422
в блокнот
02 Мая 14:14

Consultant in internet

Job cu program flexibil

Căutam parteneri de echipa pentru promovarea unui internet magazin.

Cerințe :
- cunoștințe de lucru cu fișiere word, pdf, excel (la necesitate ;
- cunoștințe de utilizare a calculatorului și internetului - vrei sa te dezvolți continuu

Oferim:
- curs gratuit de

Унгень
в блокнот
04 Апреля 12:45

Работа в интернете

Приглашает к сотрудничеству всех, кто имеет 3-4 часа свободного времени в день для работы в Интернете.
Подробности по эл. почте: [email protected] или вк https://vk.com/id607290292

Унгень
в блокнот
28 Марта 22:55

Оператор

Требуются оператор пк для работы на дому.
ОБЯЗАННОСТИ:
Размещение рекламной информации о компании в сети Интернет.
Мониторинг работы сайта.
ТРЕБОВАНИЯ:
Наличие компьютера с выходом в интернет.
Наличие свободного времени для работы 2-3 часа в день.
Работа несложная, все объясню.
Подро

Унгень
в блокнот
09 Марта 12:57

Lucru oficial in Oriflame

Lucru de acasa în internet, nimic complicat.
Se potrivește fetelor, femeilor în concediu de maternitate sau persoanelor care vor să caștige bani de bază sau adăugator.
Nu necesita experiență.
Instruirea este din contul companiei, tot prin internet. Instruire și ajutor pănă la rezultat.
Nu treb

Унгень
373-60-530594
в блокнот
09 Марта 11:59

ADMINISTRATOR DE FILIALĂ_mun. Ungheni

Cerințe ale funcției:

1. Experiență în domeniul vânzărilor în funcție administrativă, constituie un avantaj
2. Cunoașterea calculatorului, cunoștințe tehnice
3. Experiență în vanzări, cunostințe în domeniul echipamentelor de casă și control, reprezinta un avantaj.
4. Cunoașterea limbilor rusă

Унгень
в блокнот
07 Марта 17:28

Manager Organizator

Invitam personal pentru promovare online, astfel oferim posibilitatea de a lucra de la domiciliu. Avem și cursuri de instruire pentru cei fără experiență!
Cerințe:
- Cunoașterea limbii române și ruse;
- Abilități de utilizare a computerului.
Candidații pot scrie la adresa de email

Унгень