Курс валют

EUR 1 19.4009 0.0000
USD 1 17.6277 0.0000
RUB 1 0.2486 0.0000
RON 1 4.0060 0.0000
UAH 1 0.6555 0.0000
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
в блокнот
29 Мая 17:55

Помощник в развитии магазина

Приглашаем на работу сотрудников интернет магазина.
От нас:
- обучение бесплатное
- полное сопровождение на протяжении всего развития
- помощь в развитие соц. сетей
- заработок с первого месяца работы
- заработок в любой точке мира, без начальников
От вас:
- желание учиться и развиваться

Унгень
в блокнот
29 Мая 17:54

Оператор

Требуются оператор пк для работы на дому.
ОБЯЗАННОСТИ:
Размещение рекламной информации о компании в сети Интернет.
Мониторинг работы сайта.
ТРЕБОВАНИЯ:
Наличие компьютера с выходом в интернет.
Наличие свободного времени для работы 2-3 часа в день.
Работа несложная, все объясню.
Подро

Унгень
в блокнот
29 Мая 09:01

Manager oficiu orașul Ungheni

Agenția Birja. md este în căutare de colegi noi pentru a munci ca manager oficiu. Dacă sunteți o persoană energică cu atitudine proactivă atunci sunteți cel de care avem nevoie!

Ce propunem noi:
- Salariu competitiv.
- Program: luni - vineri 9:00 - 17:00.
- Oficiu modern cu amplasare comodă

Унгень
в блокнот
21 Мая 14:55

Удаленный менеджер

Ищем сотрудников на должность менеджера по работе с клиентами. Требования к кандидату: энергичность, коммуникабельность и желание работать. Основные функциональные обязанности: Выявление потенциальных клиентов, проведение переговоров с клиентами, поддержание постоянного контакта с существующими клие

Унгень
в блокнот
13 Мая 09:47

Manager oficiu

SRL ART-SPIC una dintre cele mai sigure companii de recrutare din Republica Moldova cu cei mai buni manageri în domeniul resurselor umane, având posturi vacante în diverse ţări şi domenii primind certificarea națională anunță concurs pentru postul vacant de Manager vânzări.
Garantăm:
· Posibilit

Унгень
в блокнот

Recruter fără experiență.

SRL ART-SPIC una dintre cele mai sigure companii de recrutare din Republica Moldova cu cei mai buni manageri în domeniul resurselor umane, având posturi vacante în diverse ţări şi domenii primind certificarea națională anunță concurs pentru postul vacant de Manager recrutare.

Garantăm:
Posibi

Унгень
в блокнот
20 Марта 14:47

Urgent

Lucru la domiciliu pentru doamne\domnisoare detalii la nr de telefon 069984536 sau scrietimi in measj

Унгень
373-69984536
в блокнот
15 Марта 09:41

ATENȚIE

Lucru in UNGHENI pentru persoane serioase și inteligente.
✔ oral flexibil;
✔fără vîrstă;
✔ plata la timp$

Унгень
373-78879434
в блокнот
02 Марта 10:50

Manager informațional

Ești o persoană activă și dorești mai mult de la viață? Vino la noi! Cu noi ai șansa de a deveni un adevărat lider și de a-ți realiza toate planurile și visurile. Nu ezita, aceasta ar putea fi tocmai șansa pe care o așteptai!

Cerințe:
- Aptitudini de lucru la computer
- Comunicabilitate
- Adap

Унгень