Курс валют

Национальный Банк Молдовы 04.06.2020
EUR 1 19.5379 -0.0046
USD 1 17.4407 -0.0573
RUB 1 0.2533 -0.0016
RON 1 4.0375 0.0026
UAH 1 0.6536 0.0005
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
в блокнот
03 Июня 17:36

СРОЧНО!!! Требуются Плиточники.

Срочно!!! Требуются ПЛИТОЧНИКИ. Зарплата высокая от 1200$ в месяц. Жильё и инструмент выдаётся. Подробности по бесплатному Viber или WhatsApp +7926 589 77 70. Меня зовут Валерий.

Рышканы
373-79-985550
в блокнот
03 Июня 15:28

Manager oficiu Râșcani

SRL ART-SPIC una dintre cele mai sigure companii de recrutare din Republica Moldova cu cei mai buni manageri în domeniul resurselor umane, având posturi vacante în diverse ţări şi domenii primind certificarea națională anunță concurs pentru postul vacant de Manager vânzări.
Garantăm:
· Posibilit

Рышканы
в блокнот

Consultant clienți. Oficiul Râșcani.

SRL ART-SPIC una dintre cele mai sigure companii de recrutare din Republica Moldova cu cei mai buni manageri în domeniul resurselor umane, având posturi vacante în diverse ţări şi domenii primind certificarea națională anunță concurs pentru postul vacant de Manager recrutare.
Garantăm:
Posibili

Рышканы
в блокнот
03 Июня 11:01

Manager oficiu

Suntem în căutare de colegi noi pentru a munci ca manager oficiu. Dacă sunteți o persoană energică cu atitudine proactivă atunci sunteți cel de care avem nevoie!

Ce propunem noi:
- Salariu competitiv.
- Program: luni - vineri 9:00 - 17:00.
- Oficiu modern cu amplasare comodă și accesibilă.

Рышканы
в блокнот

CARACTERISTICI LOC DE MUNCĂ
- Îndeplinirea activităților zilnice;
- Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice;
- Menținerea în ordine a dosarelor;
- Promovarea ofertelor de muncă pentru candidații care pleacă la muncă peste hotare;

CANDIDATUL IDEAL
- Studii superioare;
- Cunoșt

Рышканы
в блокнот
30 Мая 16:05

Angajăm curieri la site-ul de livrari flori Secret Flowers

Angajam in fiecare oras din Moldova cite 1-2 curieri pentru site-ul de livrari flori Secret Flowers

Cerințe:
* Aspect îngrijit și plăcut
* Să poarte cămașă si pantofi
* Abilități în comunicare
* Serios, responsabil, descurcăreț
* O bună cunoaștere a orașului in care doreste

Рышканы
в блокнот
08 Апреля 19:46

СРОЧНО нужен СОТРУДНИК в магазине

Обязанности:

работа не сложная - всему обучу, но мне нужен надежный сотрудник, на которого можно положиться и доверить объем работ.

Функции, которые Вам нужно будет выполнять:

составлять и рассылать письма, консультировать людей по скайп, вести отчетность о проделанной работе. Возможност

Рышканы
в блокнот
11 Марта 06:16

Buna ziua

Sunt in cautarea unui post de lucru de dorit cu grafic nu prea incarcat.ceva in domeniu curateniei

Рышканы
373-60021763