Курс валют

Национальный Банк Молдовы 27.07.2024
EUR 1 19.2935 0.0000
USD 1 17.7788 0.0000
RUB 1 0.2093 0.0000
RON 1 3.8828 0.0000
UAH 1 0.4314 0.0000
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
в блокнот
11 Июль 08:58

Vinzator la magazin AGRO-MOTO

Compania este în căutarea unui angajat pentru suplinirea postului vacant de manager vînzări tehnică de grădinărit și agricolă si Moto tehnica.

- Compania oferă un salariu motivant și pachet social

Cerințe față de angajat:
- Responsabilitate.
- Comunicabil.
- Experiență în domeniu pe un post

Дрокия
373-79-923302, 373-68-516190
в блокнот
04 Июль 10:15

Менеджер удаленно

Мы ищем ответственного и коммуникабельного человека на должность Чат-менеджера в нашей компании. Главная задача этой должности - оперативно отвечать на сообщения в чатах от клиентов и предоставлять им необходимую информацию. Полностью удаленный формат работы

Требования:

1. Отличные коммуникати

Дрокия
380-987-808183
в блокнот
01 Июль 10:22

Operator de chat de la distanță

Deschide ușa către o carieră alături de noi!

Suntem o echipă tânără și dinamică, plină de ambiție și orientată spre dezvoltare continuă. Ne pasă nu doar de angajați, ci și de colegii care împărtășesc valorile noastre și sunt pregătiți să urmărească obiective comune. Dacă ești orientat spre rezult

Дрокия
в блокнот
01 Июль 09:15

Chat Manager

Invităm oameni energici și intenționați să se alăture echipei noastre pentru a lucra în chat! Dacă îți place să comunici, să te străduiești pentru rezultate înalte și ești pregătit pentru noi provocări, atunci te așteptăm.

**Responsabilități: **
- Comunicarea cu clienții pe platformele parteneri

Дрокия
в блокнот
14 Июня 11:43

Manager de relații cu clienții

Alăturați-vă echipei noastre ca Manager de relații cu clienții! Căutăm un profesionist ambițios, gata să crească și să se dezvolte împreună cu noi. Dacă aspirați la realizări profesionale și doriți să lucrați într-un mediu dinamic, vom fi bucuroși să primim candidatura dvs.!

Sarcini principale:

Дрокия
380-639-319536
в блокнот
14 Июня 10:07

Account Manager

Мы — команда профессионалов, которая не боится амбициозных целей и всегда стремится к новым вершинам. Нам нужны активные и целеустремленные люди, готовые вместе с нами покорять мир. Если ты горишь желанием работать и достигать высоких результатов, мы ждем тебя! Напиши нам в Telegram, чтобы узнать по

Дрокия
в блокнот
13 Июня 10:41

Мanager de chat

Căutăm persoane care se descurcă ușor în mediul online!

Responsabilitățile dvs. viitoare:

Conducerea conversațiilor interactive și captivante cu clienții noștri prin chat-uri pe internet.
Menținerea unei atmosfere luminoase și prietenoase, ajutând utilizatorii să se simtă ca într-un cerc de p

Дрокия
в блокнот
16 Мая 11:34

МЕНЕДЖЕР

Мы амбициозная команда, которая любит постоянно расти и развиваться. Нам очень важно находить людей близких нам по духу и разделяющих наши ценности. Если ты любишь работать на результат и готов выкладываться на максимум в нашей команде - мы тебя ждем, пиши в наш telegram и мы все подробно расскажем.

Дрокия