Курс валют

Национальный Банк Молдовы 19.04.2021
EUR 1 21.4595 0.0789
USD 1 17.8985 0.0254
RUB 1 0.2360 0.0035
RON 1 4.3564 0.0148
UAH 1 0.6396 0.0004
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
в блокнот
19 Апреля 15:43

Su-sef(Causeni)/Су-шеф(Каушаны)

Destinul Dumneavoastră este a gati delicios?
Vă invităm în echipa noastră pentru postul de SU-ȘEF!

Oferim:

Posibilități de autorealizare și dezvoltare profesională;
Loc de muncă, ținând cont de reședință;
Echipă prietenoasă de specialişti profesionali;
Pachet social deplin;
Salari

Каушаны
373-69-870480
в блокнот
15 Апреля 13:30

Оператор отделения (Каушаны)

Основные обязанности:
1. Учёт посылок в 1С
2. Приём-выдача посылок на терминале
3. Погрузка, разгрузка посылок в/из автомобилей
4. Сканирование, сортировка, маркировка, упаковка посылок
5. Ведение ежедневной отчётности в 1С по наличным деньгам
Требования к кандидатам:
- Высокий уровень работо

Каушаны
373-62-100467
в блокнот
13 Апреля 10:05

Contabil Sef

Cerințe către candidat:

• Cunoașterea Legislatiei Fiscale RM;
• Organizarea evidenței contabile și asigurarea bunei desfășurări ale proceselor economice;
• Experienta in calitate de contabil șef, sau de contabil la o intreprindere internațională;
• Cunoaşterea limbii de stat, rusă, și engl

Каушаны
373-76-756185
в блокнот
13 Апреля 10:00

Contabil

• Pregătire profesională (studii contabile sau economice);
• Cunoaşterea legislaţiei RM;
• Experiență profesională;
• Cunoaşterea limbii de stat şi rusă, cunoaşterea limbilor de circulaţie internaţională va constitui un avantaj;
• Cunoştinţe de operare la calculat

Каушаны
в блокнот
28 Марта 23:24

Работа в интернете

Buna.
Suntem in cautare de manageri intr-un magazin online.

Lucrul e tot online, este instruire gratuita si ajutor in includerea activa in lucru. Salariul in dependenta de volumul de munca făcut + grafic flexibil.

Esti interesata de niste bani adaugatori?

Вайбер +37367385541

Каушаны
373-67385541
в блокнот
25 Марта 15:37

Maistru sectia imbuteliere

Locul de munca: s. Sălcuța, r-nul Sălcuța
Fabrica de vin angajează maistru secția îmbuteliere care să îndeplinească următoarele atribuții:
 Coordoneaza, controleaza si raspunde de întreaga activitate in sectie;
 Asigurarea în termen şi calitativ a planului de îmbuteli

Каушаны
373-79700910
в блокнот
09 Марта 21:07

Дополнительная работа

Требования: коммуникабельность, наличие интернета и компьютера, ответственность.
Условия: работа ведётся из дома. Возможно совмещение с учёбой и основной работой. Подходит тем кто ищет дополнительный доход. Резюме отправлять на электронную почту [email protected]

Каушаны