Курс валют

Национальный Банк Молдовы 02.12.2022
EUR 1 20.3956 0.2080
USD 1 19.5427 0.0538
RUB 1 0.3185 -0.0009
RON 1 4.1377 0.0376
UAH 1 0.5292 0.0014
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
в блокнот
02 Декабря 10:39

Вечерняя подработка

Приглашаем Вас в качестве подpaботки принять участие в нашем проекте. Мы – крупнeйшaя кoмпaния маркетингового исследования рынка, проводящая исследования во многих странах мира. Наша цель – сбор и обработка информации, интересующей заказчиков, для лучшего понимания последними рынков сбытa.

Задач

Унгень
в блокнот
01 Декабря 08:22

Оператор колл-центра (удаленно/без опыта)

Предлагаем вам работу из дома с сохранением всех условий офисной работы. Все, что нужно сейчас — стабильный интернет и ПК.

Опыт работы и образование — не важны. Мы поможем вам стать профессионалом.
График: сможете выбрать удобный для вас.
‍ Компенсация расходов на интернет в размере 500 ру

Унгень
в блокнот
15 Ноября 14:53

Locuri de muncă cu pașaport biometric.

⚡️Punem la dispoziția dumneavoastră posturi vacante pentru femei și bărbați la uzină de prelucrare a cărnii de porc.
✨Sarcini:
Tăiere și dezosare;
Împachetare și cântărire;
Depozitare.
✨În schimb primești:
Salariu avantajos;
Cazare gratuită;
Transport achitat.
Nu ezita să suni la numărul

Унгень
373-78373555
в блокнот
10 Ноября 13:46

Bucatar or. Ungheni

Suntem in cautare de colegi pasionati, creativi, cu initiativa si spirit de echipa.
Restaurant Salat iti va oferi increderea de care ai nevoie!

Cerinte:
- Corectitudine, punctualitate si dorinta de a se perfectiona.
- Ambitios si harnic;
- Experienta in domeniu;

Beneficiii:
- Pachet salar

Унгень
в блокнот
08 Ноября 09:14

Adminustrator de filială mun. Ungheni

În legătură cu extinderea, compania „Alex S&E” SRL anunță post vacant în mun. Ungheni:

Cerințe ale funcției:

1. Experiență în domeniul vânzărilor în funcție administrativă, constituie un avantaj
2. Cunoașterea calculatorului, cunoștințe tehnice

Унгень
150 Lei
в блокнот
03 Ноября 13:25

Germana la perfectie in 50 de ore- Curs Online, zilnic

Profesor cu o experienta de mai mult de 15 ani, cursurile au loc dimineata, ziua si seara in intervalul de la ora 8.00 -20.00, de luni pina duminica Cu 3 nivele de predare (incepator(A1- A2), intermediar(B1-B2), avansat(C1- C2), Cu utilizarea diferitor metode de predare, inclusiv audio, durata unei

Унгень
373-69-657107, 373-67-167607
150 Lei
в блокнот
03 Ноября 13:11

Italiana la perfectie in 50 de ore- Curs Online, zilnic

Унгень
150 Lei
в блокнот
02 Ноября 14:25

20 de Limbi Straine, Cursuri Online- 150 lei ora(60 minute), zilnic

200 lei sedinta (90 minute)

Profesor cu o experienta de mai mult de 15 ani, cursurile au loc dimineata, ziua si seara in intervalul de la ora 8.00 -20.00, de luni pina duminica Cu 3 nivele de predare (incepator(A1- A2), intermed

Унгень
в блокнот
28 Октября 14:15

Manager Logist

Responsabilități

Modalități de optimizare a procedurilor de control al stocurilor
Inspectarea nivelurile de stocuri și de materii prime pentru a identifica lipsurile
Asigurarea că stocul de produse este “adecvat” pentru toate canalele de distribuție și poate acoperi cererea directă a clienților

Унгень
373-69-355382
в блокнот

Mecanic

Covoare Ungheni - cea mai mare fabrică de covoare din Europa de Vest suntem şi unul din liderii Europeni în producerea şi comercializarea covoarelor. Timp de 41 de ani furnizăm produse moderne, ecologice şi calitative în toată lumea.

Și pentru că ne mărim echipa, ne-am pus pe recrutat! Suntem în c

Унгень
в блокнот
19 Октября 16:57

Manager Planificare Producție

Fabrica Covoare Ungheni SA este în căutarea de Manager Planificare Producție.

Responsabilități:

- Organizarea, conducerea și controlul activității de programare, lansare și urmărire a fabricației;
- Gestionarea comenzilor primite de la departamentul vânzări;
- Planificarea consumului și a co

Унгень
в блокнот
19 Октября 10:31

Manager achiziții

Covoare Ungheni este cea mai mare fabrică de covoare din Europa de Vest şi unul din liderii Europeni în producerea şi comercializarea covoarelor. Timp de 41 de ani furnizăm produse moderne, ecologice şi calitative în toată lumea. Și pentru că ne mărim echipa, ne-am pus pe recrutat! Dacă pentru tine

Унгень
в блокнот
20 Сентября 12:54

Vanzatori

Angajăm vânzatori în Ungheni, la centrul comercial MOLDTERM.
Salariu atractiv.

Унгень
40-738-124194