Курс валют

Национальный Банк Молдовы 03.12.2022
EUR 1 20.3956 0.0000
USD 1 19.5427 0.0000
RUB 1 0.3185 0.0000
RON 1 4.1377 0.0000
UAH 1 0.5292 0.0000
MDL USD
EUR UAH
RUB RON
в блокнот
01 Декабря 11:12

Consultant pe internet

Sa deschis un nou magazin am nevoie de parteneri si coordonatori pentru a dezvolta acest magazin.
Salariu in crestere tine de vinzarile care se vor efectua;
Instruirea gratuita;
Graficul de lucru se stabileste cu cu fiecare individual;
Puteti lucra la distanta.
Detalii si inscrierea la convorb

Кагул
в блокнот
01 Декабря 11:06

Consultant

S-a deschis un nou magazin on-line, respectiv căutăm parteneri și coordonatori pentru a dezvolta acest proiect.
- Venitul este în creștere, % din vânzările companiei!
- Călătorii și conferințe pentru cei mai activi!
- Posibilitatea de a avansa, bonusuri și premii de valoare!

Oferim:
- In

Кагул
в блокнот
01 Декабря 10:42

Suntem în căutare de manageri!

Se lucrează doar prin Internet.Graficul de lucru flexibil, 3-4 ore pe zi. Instruire gratuita!
Lucrul constă în:
- Editarea ofertelor publicitare;
- Lucru cu e-mail-uri, doar persoanelor interesate;
- Lucru în rețele de socializare;
- Crearea paginilor de lucru;
- Instruim persoanele fără exp

Кагул
в блокнот
30 Ноября 20:00

Job de acasa

Propunem job de acasa de pe calculator sau telefon.
Cerințe:
- Abilități de lucru la computer
- Conexiune stabilă la internet
- Posibilitatea de a fi online cel puțin 3-4 ore în decurs de 24 ore
Doritorii pot scrie la adresa: [email protected]

Кагул
в блокнот
30 Ноября 19:59

Удаленные работники

Компания приглашает желающих работать на дому.
График работы:
-Удаленный, от 3 часов в день
Работа идеально подойдёт для всех желающих независимо от возраста.
Заявки высылайте на эл/почту: [email protected]

Кагул
в блокнот
30 Ноября 08:38

Angajăm șoferi Categorie C

Distribuitorul oficial al companiei Rusnac Moldaqua (Gura Cainarului, OM, Letto, Familia Fericita, Joy's, Baban) CC,, AquaTrade" SRL anunță următoarele posturi vacante pentru filiala din or. Cahul:

1) Șofer - Expeditor categorie C
2) Șofer categoria C

Oferim:
1) Angajare cu salariu oficial

Кагул
373-68-333703, 373-60-911189
в блокнот
29 Ноября 11:30

Asistentă medicală- Salariu ATRACTIV!

Post vacant – Asistentă medicală:
Responsabilităţi:
• oferirea asistenţei medicale pacienților în conformitate cu fişa de post
• respectarea standardelor companiei
Cerințe:
• Studii medicale
• Experienţă de succes în funcție de asistentă medicală în domeniul dializei, anesteziologiei/ terap

Кагул
373-60-818885
в блокнот
13 Ноября 17:09

Consultant distribuitot

Dacă îți place să fii financiar independent
Dacă te enervează sunetul deșteptătorului
Dacă te-ai saturat de cicăleală bosului
Dacă îți dorești să fii alături de copii și să și cîștiga bani
Dacă ți-ar plăcea că biroul să fie unde te găsești la moment ,la mare sau la munte
Dacă vrei să calatorest

Кагул
373-78-400378, 373-67-393900
в блокнот
10 Ноября 09:41

Caut partener de afaceri

Caut parteneri în afacerea pe care o dezvolt cu o companie suedeză, legal, fără investiții financiare. Activitatea se desfășoară de la domiciliu, online.
Nu este nevoie de studii speciale, sunt suficiente responsabilitatea, dorința de a avea o viață decentă acasă, alături de familie și disponibilit

Кагул
150 Lei
в блокнот
03 Ноября 13:22

Germana la perfectie in 50 de ore- Curs Online, zilnic

Profesor cu o experienta de mai mult de 15 ani, cursurile au loc dimineata, ziua si seara in intervalul de la ora 8.00 -20.00, de luni pina duminica Cu 3 nivele de predare (incepator(A1- A2), intermediar(B1-B2), avansat(C1- C2), Cu utilizarea diferitor metode de predare, inclusiv audio, durata unei

Кагул
373-69-657107, 373-67-167607
150 Lei
в блокнот
03 Ноября 13:14

Italiana la perfectie in 50 de ore- Curs Online, zilnic

Кагул
150 Lei
в блокнот
02 Ноября 15:05

Онлайн Курсы 20 языков - 150 лей/час(60 минут), ежедневно

200 лей - (90 минут),

Опытный преподаватель со стажем в 15 лет, курсы проводятся утром, днем и вечером, 7 дней в неделю с 8.00 до 23.00 3 уровня преподавания(начинающий(A1- A2), средний(B1- B2), продвинутый(C1- C2) с использованием мет

Кагул
150 Lei
в блокнот
02 Ноября 14:16

20 de Limbi Straine, Cursuri Online- 150 lei ora(60 minute), zilnic

200 lei sedinta (90 minute)

Profesor cu o experienta de mai mult de 15 ani, cursurile au loc dimineata, ziua si seara in intervalul de la ora 8.00 -20.00, de luni pina duminica Cu 3 nivele de predare (incepator(A1- A2), intermed

Кагул
в блокнот
21 Октября 17:56

Вечерняя подработка

Предложение актуально на всей территории Молдовы и ПМР, а также в ряде других стран.

Приглашаем Вас в качестве подpaботки принять участие в нашем проекте. Мы – крупнeйшaя кoмпaния маркетингового исследования рынка, проводящая исследования во многих странах мира. Наша цель – сбор и обработка инфо

Кагул